Dążąc do ciągłego rozwoju osobistego powstał salon Jagoda Uczułka beauty lab. Miejsce, w którym kreatywne stylistyki ozdobią Wasze paznokcie, wykonując nail art we wszystkich technikach topowych jak i klasycznych kombinacjach. Jednak to nie wszystko, praca to nasze hobby i pasja.  Wiedzą dzielimy się na szkoleniach prowadzonych przez nasze instruktorki.

Szkolenia podzielone są tematycznie tak, żeby każda z Was mogła wybrać technikę, której chce się nauczyć albo podszkolić.

Nasze szkolenia:

Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem zapisz się już teraz.
Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem facebooka.


Gwarancją rezerwacji Twojego miejsca jest wpłata w wysokości 50% ceny kursu najdalej dwa dni od zapisu. W przypadku rezygnacji z kursu zaliczka przepada. Wpłaty przyjmujemy na konto: 81 1050 1520 1000 0092 5465 7043 .

W tytule proszę zamieścić swoje imię i nazwisko, datę kursu oraz tel. kontaktowy.
Podczas szkoleń zapewniamy przekąskę oraz wszystkie materiały i produkty. Natomiast jeśli masz swój ulubiony pędzel do zdobień zabierz go ze sobą.

Podczas szkoleń manicure, manicure hybrydowy i metoda żelowa PRACUJEMY NA SWOICH PAZNOKCIACH, dlatego prosimy o przybycie z naturalną płytką.

Po skończonym szkoleniu i egzaminie wydajemy certyfikaty w języku angielskim. Wiemy też, że podczas kursów przekazujemy Wam bardzo dużo wiedzy i zawsze coś może umknąć, dlatego piszcie do nas na facebooku, pomożemy rozwiązać  Wasze wątpliwości.

Do zobaczenia na kursie.