© 2016 by JU Stylizacja Paznokci

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle

Dążąc do ciągłego rozwoju osobistego powstał salon Jagoda Uczułka beauty lab. Miejsce, w którym kreatywne stylistyki ozdobią Wasze paznokcie, wykonując nail art we wszystkich technikach topowych jak i klasycznych kombinacjach. Jednak to nie wszystko, praca to nasze hobby i pasja.  Wiedzą dzielimy się na szkoleniach prowadzonych przez nasze instruktorki.

Szkolenia podzielone są tematycznie tak, żeby każda z Was mogła wybrać technikę, której chce się nauczyć albo podszkolić.

Nasze szkolenia:

Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem zapisz się już teraz.
Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem facebooka.


Gwarancją rezerwacji Twojego miejsca jest wpłata w wysokości 50% ceny kursu najdalej dwa dni od zapisu. W przypadku rezygnacji z kursu zaliczka przepada. Wpłaty przyjmujemy na konto: 81 1050 1520 1000 0092 5465 7043 .

W tytule proszę zamieścić swoje imię i nazwisko, datę kursu oraz tel. kontaktowy.
Podczas szkoleń zapewniamy przekąskę oraz wszystkie materiały i produkty. Natomiast jeśli masz swój ulubiony pędzel do zdobień zabierz go ze sobą.

Podczas szkoleń manicure, manicure hybrydowy i metoda żelowa PRACUJEMY NA SWOICH PAZNOKCIACH, dlatego prosimy o przybycie z naturalną płytką.

Po skończonym szkoleniu i egzaminie wydajemy certyfikaty w języku angielskim. Wiemy też, że podczas kursów przekazujemy Wam bardzo dużo wiedzy i zawsze coś może umknąć, dlatego piszcie do nas na facebooku, pomożemy rozwiązać  Wasze wątpliwości.

Do zobaczenia na kursie.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now