Witamy w salonie Jagoda Uczułka beauty lab SPN Nails Professional.

Miejsce to powstało z miłości do pięknych, zadbanych paznokci.

Nasze utalentowane stylistki sprostają z reguły większości waszych życzeń. Jeżeli natomiast nie macie pomysłu na stylizację oddajcie sie w nasze ręce! Zapraszamy również do śledzenia naszych portali społecznościowych, gdzie znajdziecie wszystkie aktualizacje z naszego salonowego życia.

JU to nie tylko spotkania z klientami. Naszą drugą twarzą są szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz profesjonalny pedicure. Jeśli trafiłaś do naszego salonu, masz wielkie szczęście ponieważ... nieustannie podążamy za trendami i regularnie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe. Do zobaczenia na wizycie ;)
 

www_jagoda.jpg

Jagoda Uczułka

 

Instruktor SPN Nails Professional.

Założyciel salonu, serce, charyzma i motor napędowy naszego miejsca i pracowników. Pazury to dla niej praca, pasja i życie. Uważa, że nie ma sytuacji bez wyjścia i pazurów nie do zrobienia. Wykonuje każde stylizacje, ale kocha wzorki graficzne. Rozwija siebie oraz dziewczyny w salonie, czego możecie być świadkami odwiedzając nas na codzień i śledząc nasze firmowe profile.

www_anita.jpg

Anita Partyńska

Instruktor SPN Nails Professional.

Prawa ręka szefa, odpowiedzialna za profile społecznościowe. Wirtuozka pediksa. Sama o sobie mówi, że ładnie nakleja paseczki i dobrze upycha kryształy na paznokciach. My jednak wiemy, że powiedzieć tylko tyle o tej stylistce to za mało. Ambitny, kreatywny ciągle rozwijający się naturalny talent odkryty przez Jagodę. Pazury z Anitą to sama przyjemność, coś dla duszy i coś dla ciała. Zawsze Wam doradzi, podpowie i stworzy nietuzinkową stylizację na każdą okazję.