© 2016 by JU Stylizacja Paznokci

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

Witamy w salonie Jagoda Uczułka stylizacja paznokci SPN Nails Professional.

Miejsce to powstało z miłości do pięknych, zadbanych dłoni i paznokci oraz do spotkań z Wami.

Nasze utalentowane stylistki sprostają każdej stylizacji, a jeżeli nie macie pomysłu na stylówkę oddajcie sie w nasze ręce!

Jesteśmy kreatywne i mamy wyczucie stylu więc dla każdej z Was dobierzemy coś co bedzie pasować w gust, styl czy zawód. Podążamy za trendami i ciągle się szkolimy, dlatego u nas znajdziesz wszystkie nowinki które są dostępne na rynku paznokciowym.
W naszym nowoczesnym wnętrzu każda z Pań poczuje atmosferę odprężenia i relaksu. Podobno robimy pyszną kawę :)

Jagoda Uczułka

 

Instruktor SPN Nails Professional.

Założyciel salonu, serce, charyzma i motor napędowy naszego miejsca i pracowników. Pazury to dla niej praca, pasja i życie. Uważa, że nie ma sytuacji bez wyjścia i pazurów nie do zrobienia. Wykonuje każde stylizacje, ale kocha wzorki graficzne. Rozwija siebie oraz dziewczyny w salonie, czego możecie być świadkami odwiedzając nas na codzień i śledząc nasze firmowe profile.

Anita Partyńska

Instruktor SPN Nails Professional.

Prawa ręka szefa, odpowiedzialna za profile społecznościowe. Wirtuozka pediksa. Sama o sobie mówi, że ładnie nakleja paseczki i dobrze upycha kryształy na paznokciach. My jednak wiemy, że powiedzieć tylko tyle o tej stylistce to za mało. Ambitny, kreatywny ciągle rozwijający się naturalny talent odkryty przez Jagodę. Pazury z Anitą to sama przyjemność, coś dla duszy i coś dla ciała. Zawsze Wam doradzi, podpowie i stworzy nietuzinkową stylizację na każdą okazję.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now